Uluslararası Sohbet Hatları Dünya Genelindeki Arkadaşlarla Bağlantı Kurma Rehberi

türbanlı sohbet hattı

Üzerinde duran mağaralara benziyor ama burası sadece başka bir tapınak kompleksi değil bambaşka bir şey konuşuyoruz john maria güvenilir köpekleri çıkartır beni bölgeye götürüyorlar burası doğal bir kanyon’a benzese aslında tam olarak 3000 yıl önce. Insanlar tarafından inşa edilen bir taş ocağı madam silsile hoş geldin can inanılmaz büyüklüğe bakın silsile acep sütünü beyoğlu tatmin Sex Hatti usta bağlantılı birçok görkemli anıt endüstriyel madende doğmuştur yani. Burası devasa bir taş ocağı değil eğer burası olmasaydı kaynak mısır’da gördüğümüz diğer kum taşı tapınaklarının hiçbiri olmazdı mutaş ocaklarından kadar taş çıkar milyonlarca, ton Sohbet Hatti vay sanırım ben aklımı yitirmek üzereyim inanılmaz küçük. Saçları görüyor musun nevide çıkıntının üzerindeki yatay çizgiler var büyük düz çizgiler eskiden oralarda dikilitaşlar vardı dikilitaş zaman bir adım ileri gidelim sana obelix nasıl indirdik çizimleri gösterelim evet pekala bir deliği senin hemen yanında. Bir çizim bobi dikilitaş işte şuna bak yani sistemi.

uluslararası sohbet hattı

Delikleri kullanılarak dikili taşın nasıl indirileceğini gösteren bir çizim işte tam burada dünyanın ilk hikayesi i̇sveçli olarak konuyu açtığın için gurur duyuyorum talimatları gibi bunu anlamak için burası her şeyle efsanevi bir yer ama maria. Canan chapes oğlunun sahip olduğu taş ocağı hakkında yepyeni bilgiler verebilecek bir keşif yaptılar her bir taşı aşağıdaki taş ocağından Sex Hatti çıkarılmış elle taşınmış olan ezilmiş taşlardan oluşan bir dağ tırmanıyoruz antik dönemde işçiler. Ziyaretçiler tarafından kullanılan yakınlardaki elle yapılmış tapınaklardan birinin içine giriyoruz why can tamam anda silsile nın birçok olağanüstü anlattığından birinin içindeyiz Sohbet Hatti burası, taştan inşa edilen bir tapınak burada çok zaman geçirdik hala burada. Çalışan bir uzmanımız var ama yakınlarda büyük bir keşif yaptık sanırım ilgini çekebilir tamam buldunuz hiyeroglif yazısı kabartmalar görüyorum karakteri betimleyen bir sahne var sanki biri tanrılardan birine veya bir firavuna bir şey sunuyor doğru. Aslında bir altında bir şey bulduk yapısının arkasından çıkan şeyi görüyor musun evet gördün bir dikilitaş’ın ucu onu takip ettiğinde çizgileri nereye.

sohbet hattı fiyatları

Gittiğini görüyor musun göğsünden geçiyor dikilitaş tibet gemi görüyorum kesinlikle ben sahneyi daha önce görmüştüm açıp sütun tapınağındaki sahneyle tamamen aynı dikilitaşlar asfan lüks olarak nakledilmesini betimliyor maria can tapınağı ilk keşfettikleri duvar resminin tatmin. Ise hitap edildiğine inanmışlar taramalar altta gizlenmiş şekillerin bilerek kapatıldığını ortaya çıkardı keşfettiğimiz şekillerle tapınağın tarihi tamamen değişiyor tapınak sütun Sex Hatti zamanından kalmış yani burası tamamen ona çünkü dönemde silsila daki taşocağı aktivitesinde patlama. Yaşandığını gördük oymalar yazılar bunun yalnızca bir köle operasyonu olmadığını ortaya çıkardı duvarlarda yetenekli zanaatkarların usta başların hatta hastaları iyileştiren doktorların Sohbet Hatti betimlemeleri, var can maria işçiler aileleri için inşa edilmiş mezarlar ortaya çıkardılar. Başka bir deyişle burası güçlü bir liderin altında çalışan insanlardan oluşan organize bir toplantı kendini gerçek bir hükümdar olarak kanıtlamıştır aynı zamanda dikilitaşları luksor kadar naklederek gücünü gösteriyor bununla birlikte tapınağın tarihi tamamen değişti olağanüstü. Açık sütün tapınaktaki varlığı buradaki operasyonların aslında itibarsızlaştırma parçası olduğunu gösteriyor taş ocağı bey tapınaklar ile birlikte tüm bölge onun gücünü kanıtlıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*