Türbanlı Sohbet Hattı: Gizlilik ve Saygı İçinde Konuşma Ortamı

888 sohbet hattı

Açısından bakarsak evet muhtemelen aptalca ama ben görev odaklı bir adamım burada görev rahatına bakmak değildi görev oyunu kazanmaktır benim düşünceme göre oyunu kazanmanın tek yolu vardır adadan ayrılıp uygarlığa ulaşmaktı çok şey öğrendim büyük. Adamsın üzgünüm dostum çok alçak çektik aslında şimdi düşünmem gereken aslında bırakayım küçük bir denizaltı ile denizin derinliklerine indim bunun Sex Hatti insana kadar korunması hissettirebilmek bir astronot gibi hissediyorum peki. Oradan hiç geri dönemezsiniz denizaltı araçlarından birindeki tayfa’nın başına gelen oldu h&m hennes savaşı sırasında görev başındayken neredeyse 140 yıl boyunca kayıp olan denizaltı, nihayet Sohbet Hatti ortaya çıktı kanıtlarla silahlanmış olan bilim hanya neler. Olduğunu bulabilir acaba güney karolina hangi nihayet okyanustan çıkmaya karar verdi başarılı bir saldırı gerçekleştirmişti olarak üste geri dönmeliyiz zaman soru neden okyanusun dibindedir buluş amerikan ordusunun kara deniz kuvvetlerini anlamak için gerçekten çok önemli. Amerikan savaşı’nın tepe noktasında 1864 yılında konfederasyon denizaltısı görevini gerçekleştirmek için üstten ayrıldı kuzey’in güneye karşı ablukasını ortadan kaldırmak üzere tasarlanmıştı hedefi güney karolayna kıyılarındaki charles’ın.

sohbet hattı 0035

Limanının dışında birleşik kuvvetlerin kuşatma için kullandığı usb isotonik yüzeyin hemen altında yolculuk ediyordu çok temel bir itici motor sistemi vardı insan gücüne bağlıydı tayfanın oturup gemiyi hareket ettirmek için kolları oynatması gerekiyordu elektrikli arabaları. Salon kadar büyük gösterebilecek bir yerden bahsediyoruz tek silahı bir torpido oydu torpido bugün zannettiğimiz gibi ateş onu tipi silahlar Sex Hatti değillerdir aslında patlayıcı dolu bir fıçı idi vodafone uzun ahşap bir direğe bağlı. Bir çatalı vardı denizaltı savaş gemisinin yanında ilerlemeli dinamik dolu muhafaza-i doldurmalı sonra fitili ateşlemeli idi böylece fıçı patlayacaktır her açıdan Sohbet Hatti yakın, savaş silahıdır ama aynı zamanda inanılmaz derecede tehlikeliydi ayrıca bir torpido. Taşıyor olması sadece bile savaş aracı olmasına yeterdi çok etkileyiciydi denizaltı savaş gemisine yanaştığı silahlarını doldurdu kiloluk patlayıcı barut kabuğu yararak husus tonik sürede battı pan için büyük bir başarıydı batıla ilk denizaltı aracıydı ama. Sonra oldukça ortaya çıktı görevini yaptı eve dönmedi neredeyse 140 yıl boyunca harbiden hiç.

ateşli sohbet ha

Yoktu ait bulunup yüzeye çıkarıldığında şaşırtıcı derecede iyi durumdaydı ayrılmış halde bulunacağını varsayıyor ama yukarı çıkarıldığında mükemmel durumdaydı iyi durumdayken nasıl bata bilmişti ikiye ayrılmamıştır kabukta görülebilir bir hasar yoktu zaman neden battı araştırmacılar gizem’e. Bir cevap bulmak için kolları sıvadı denizin dibinde sonra hanley kireçtaşı denilen kalın bir tortu ile kaplanmış olarak çıkıyor denizin Sex Hatti dibinde demir tuzlu ile tepkimeye girer aşınma meydana getirir yani demir’in etrafında yoğun. Geçirgen olmayan bir tabaka oluşturur kaplama denizaltının korunmasına yardımcı olmuş dikkatli temizlenmezse hangi zarar görebilir yok olur araştırmacılar katı tabakayı dikkatle Sohbet Hatti kazarken, şaşırtıcı bir keşif yapmışlar mürettebatın çürümüş bedenlerini ama gizemi çözmek bir. Yana mürettebattan geriye kalanlar daha fazla soru doğuruyor tıpkı bir soğan gibi gizem katman katman soyuluyor baka soğanın üst kabuğu muzda metal çıkıyor koyduğunuzda içeriği kazada temizliyorsunuz i̇şte zaman bir yerlere ulaşıyorsunuz tayfa’yı böyle buldular. Ama mürettebatın bulunduğu yerler uzmanları oldukça şaşırtmış sanki hiçbir şey olmamış gibi yerinde oturuyordu göz altındaysanız batıyor ilk yapacağınız şey oradan nasıl kurtulacağınızı bulmaya çalışmaktır kurtarmaya çalışmaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*