Telefonda Sohbet Hattı: Sesli İletişimle Daha Derin ve Samimi Sohbetler

canlı sohbet hattı ucuz

Kadınla buluşmak için yola çıkıyorum hakan altun kare eski bir mısır şehri değildir hayatına bir roma kalesi olarak başlamıştır nüfusu milyon kişi her gün kahire içine dışına yolculuk yapıyor durum şehirdeki trafiğe yansıyor galiba öleceğim. Evet evet korkunç bir yolculuktan sonra buluşma noktanın birkaç sokak gerisinde taksiden iniyorum tahlili pazarında biraz dolaşıyorum burası egzotik ürünlerle Sex Hatti dolu ama çoğu pazardan farklı olarak i̇htiyacınız olan şeyleri. Almaya gitmek yerine burada yapmanız gereken tek şey bir fincan kahve alıp oturmak pazarın size gelmesini beklemek çok güzel harika ama parayı görmem gerekiyor, paramı Sohbet Hatti görmen gerek kesinlikle ciddi misin çok güzelmiş ben. Güzelmiş yakıştı bana yalan söylemezsin değil vay canına şuna çok güzelmiş bunun bana uyacağını sanmıyorum anda bir şeyler almak için burada değilim yüzden kahvemi bitirdikten sonra mısır müzesi adı verilen arkeolojik cennet’e doğru ilerliyorum müzede. Asırlık bir tarihi kapsayan 1000 parça yer alıyor burası tam anlamıyla ağzına kadar dolu sanki tarihin deposu gibi lahit.

sohbet hatti ucretsiz

Düşüp ölebili bir yerden bahsediyorum firavun akhenaton efsanevi karısına hitap edilmiş amarna odasına doğru dikkatli bir şekilde ilerliyorum orada dünyanın önde gelen mısır bilimcisi nefertiti uzmanı aydın datson ile buluşuyorum merhaba ben coşkun memnun oldum. Ton için teşekkür ederim pekala sorum neden herkesin nefertiti adını biliyor bunun nedenlerinden biri onun fiziksel güzelliğidir yüzyılın başında kafasının Sex Hatti bir heykeli bulundu anda bella 1900’lü yıllardan önce nefertiti ismi tarih tarafından çoktan. Unutulmuştu bile ama bir süre sonra eskişehir’e marla’nın harabelerinin içinde kireç taşından yapılmış bir büst keşfedildi büst nefertitinin antik dünyanın kapak Sohbet Hatti kız, olmasına neden oldu başka bir büs burada mısır müzesinde yer alıyor. Ama her iki objede mısır’ın çalkantılı döneminde yaşamış kraliçe hakkındaki gerçek hikayeyi anlatmıyor nefertiti mısır hakkındaki her şeyin ateşe atıldığı bir dönemde yaşadı soyu tam olarak bilinmiyor ama büyük bir ihtimalle güçlü bir askeri ailenin. Içine doğmuştu kız verdi akineton güçlü bir baba olmanın yanında devrimsel bir lider olduğunu kanıtladı pantheon daki neredeyse tüm tanrıları ortadan kaldırarak aten.

olgun sohbet hattı

Olarak bilinen tek bir güneş tanrısının çevresinde yepyeni bir din yarattı mısır’ın kökeni asırlara dayanan geleneklerini yok saydı ülke hala kendine gelememiş bir şok edici duyuru yaptı hükümdarlığının yılında karısı nefertiti yardımcı kral olarak atamıştır. Yani nefertiti sadece mısır kraliçesi değildi bir kraldı aynı zamanda kocasından çok daha anlayışlı olabilir özellikle politik anlamda aken atağın Sex Hatti tek bir güneş tanrısına tapmalarını konusunda ısrarcı olarak halkını sinirlendirir nefertiti eski tanrıların. Bazılarını geri getirerek mısır halkının sevgisini kazandı onun ardından ünlü tutankamon kralı oldu değil kralı oldu ama hemen kral olup olmadığı Sohbet Hatti hakkında, bazı tartışmalar vardır akne tan’ın ölümünün ardından 9-10 yaşlarındaki tahta geçmiştir. Ama nefertitinin tüm gücü elinde bulundurmaya devam etmiş olması mümkün yazık onun hikayesinin kesin bir sonu yok zaman öldüğünü bilmiyoruz ankamall’ın biyolojik annesi olup olmadığını bile peki sence bedenine oldu büyük gizemlerinden biri bulunduğumuz salondaki. Cam tabutların içinde yatıyor bile olabilir aydın beni müzenin arkasına buraya görmek için geldiğim kadınla buluşmaya götürüyor kadın adı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*