Telefonda Canlı Sohbet Hattı: Sıcak Anların Ruhunu Yakalama Sanatı

sohbet hatti ucuz

Biliyorum çadır yapmayı becerdim paraşütü ikiye katladım ortasına taşları koydum bildiğin çadırı oldu gece geçirecek bir sığınağım var artık gece beni sıcak tutar kesinlikle öyle tek derdimde sanırım kendine sığınak yapıyor piramit gibi çadır evet. Akıllıca gerçekten çok susadım artık bir ateş yak biraz içme suyu listele etmenin baktı geldi susuzluk fena başım dönüyor zonk Sex Hatti ateşi yakalım chery saatte içmedi artık susuzluk etkilerini göstermeye. Başladı birkaç saat daha susuz kalırsa nefes alışverişi bile etkilenecek saat daha geçtikten sonra bilinci bulanacak gün içinde titreyip kıvam almaya başlayacak sonra ölecek, terk Sohbet Hatti etmeyeceğiz ateş yakmak için işaret tabancasını kullanmayı düşünüyorum. Ama bir yandan ilerleyen zamanda işaret vermek için tabancaya tekrar ihtiyaç duyabilirim diye düşünüyorum kararı kötüsü olabilir işaret tabancasını çıkardı evet evet evet işte lanet olsun fena kaldım işte sana yine ateş nasıl alacağız bunu. Buradan azından acil durumda işaret verebilecek ilk seferinde beceremedim bir daha deneyeceğim sefer oldu işte.

canlı sohbet hatlari

Biraz beklenmedik bir şey oldu tarafına düşen aldım buraya düştü edebiyatın dişine bakılmaz ateş işte sonuçta evet böyle kurt gibi açım durumda değilim kaynata bilmek için teneke kutu lazım bana kendi içindekileri yiyeceğim tabii hadi. Açalım bakalım belediyesi konserve kutusu salyangoz konservesi kötü değilmiş konservenin iyi yanı biliyor musunuz salyangozların içinde yüz duyusu 250 mililitrelik Sex Hatti bir kutu galiba pek eğlenceli olmadı yüzünü gördünüz susuzluğunu bayağı giderdi gibi odada. Bir damlası yok yani gayet iyi genç ben olsam onu afiyet değerdir deniz suyunu içemez kadar fazla miktarda tuz başka maddeler Sohbet Hatti vardır, içerseniz bir süre sonra ölürsünüz eder aşırı kaybından gidersiniz peki deniz. Suyundan içilebilir nasıl elde edilir orta sahada teneke kutuyu koyuyor onun içine bir taş tenekeyi aşağı bastırır tuzlu suya karışmaması için nilüfer’deki tuzlu kaynayınca tuz milföyün dibinde kalacak edebileceğimi sanmıyorum bir iki yudum bir şey. Olacak ama kış iyi gelir bana dünya savaşı’ndan kalma bir içme suyu.

0035 sohbet hattı

Damıtma yöntemi savaşta gerçekten yapanların izin ilerliyor evet evet izlemesi eğlenceli oluyor ciddi olamazsın yudum bileti iki kaşık çıkarmak ama için başka seçeneği yok gösteriyor odadan gitmek dışında bir seçeneğim yok şekilde yeterli içme suyu. Elde edemeyeceğimizi açık buradan gidip bulmam gerekiyor fazla birkaç kaşık başı büyük dertte bana göre dehidrasyon peki sizce şimdiki planı Sex Hatti kurtarılmak isteyecek senin tahminini bence bir sal yapacak yerinde kalıp işaret fişeğini ateşleyecek. Pes edip işaret verecek bıraktığımız küçük ıssız adada sıkışıp kadının farkı onun yerinde olsam bir taraflarda kara görüyorsan oraya ulaşmaya çalışıyor Sohbet Hatti bunu, yapmaya enerjisi yok aşırı kaybetti tehlikeli sınırlarını bilen bir adam dolayısıyla. Diğer tarafa yüzmeye falan çalışacağını sanmıyorum zayıf düşmüşken yüzmeye çalışıp kendini riske atmak yerine pes etmeyi seçecek adada hiç yok sıvı kaybının giderek daha ağırlaştıran farkındayım özel kuvvet askeri olarak görev odaklı bir adamım ben. Oturup birilerinin gelmesini bekleyemem gelmeyebilir ama yarın bir sal yapacağım radyo kulelerinin bulunduğu adaya gitmeye çalışacağım boynu kazanacağım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*