Dert Dinleyen Sohbet Hattı: Sıkıntılarınızı Paylaşmak İçin Güvenilir Bir Destek

sohbet hattı fiyatları

Sonuçlanan deneyler yaptığım bir kanalım var şimdiye kadarki iyisi gerçekten eğlenceli keyifli bir şekilde yansıtmaya çalışıyorum size perde arkasında neler olduğunu göstermek istiyorum orijinal videolarda yer almayan ayrıntıları göstereceğim açılan bir kapı olarak düşünebilirsiniz işte. Başlıyoruz ama tar bugün size şimdiye kadar yaptığım büyük bahsedeceğim diş macunu ile ilgili diş macunu değil aman tanrım fil Sex Hatti diş macunu evde bulunan malzemelerle hazırlanan basit bir deney. Muhtemelen ilkokul fen bilgisi öğretmeninizle deneyi yapmışsınızdır buradaki fark deneyin devasa boyutu ölçüde aslında bir kez değil iki kez değil kez acun’un denmesinin sebebi, macunun Sohbet Hatti dev bir filin dişlerini temizleme yetecek hacimde bir. Tüpten sıkılan diş macununa benzemesi tahmin edeceğiniz gibi deneyi gerçekten sevdim görünen diğer insanlar beğendi çünkü şeyle ilgili videom 150 milyondan fazla kez görüntülendi arkadaşlar görüyorsunuz şeyle çalışmak gerçekten zor dikkate alınması gereken çok fazla. Değişken var tam hepsini hesaba kattığınızda düşündüğünüzde fil diş macunu birden sizi şaşırttı veriyor evet.

bayan sohbet hatti

Patladı bir dünya rekoru demek nedenle onu öylece bırakamazsın kusursuz çalışan yepyeni harika bir deneyimimiz var tam tersi bir şey bunu asla bilemezsiniz yani ilk videoya ilham veren kişi gerçekten harika bir adam science book. Blue folder birçok kez çıktı işte başlıyoruz diş macunu denince akla gelen çocuklar işte başlıyoruz aslında videodan önce fil diş Sex Hatti macunu reaksiyonu ile ilgili dünya rekoru kendisine aittir rekoru kırmana yardım edecek kadar. Nazik rekoru kırmak için oldukça büyük bir konteynere ihtiyacımız var teknik olarak bir yüzme havuzunu gerçekten büyük bir konteyner olarak kabul Sohbet Hatti edebiliriz, şimdi deneyimimize geçmeden önce şeyi kadar büyülü yapan kimyasal reaksiyonu çabucak. Açıklamak istiyorum sizlere fil diş macununun ana maddesi hidrojen peroksit yani dezenfekte etmek için bir araya döktüğümüz şey mesele hidrojen oksijeni bir arada tutan bağlar oldukça zayıftır yani eğer bunun bir kısmını buraya döküp bir. Süreliğine bırakırsak oksijen ayrışır sonunda elimizde sadece kalır potasyum iyodür gibi katalizör eklerseniz yavaş işlemin neredeyse anında gerçekleşmesini sağlarsınız yani harika olacak ancak önemli bir şey eklersek bunu daha etkileyici hale getirebiliriz sabun ..

canlı sohbet hattı ucuz

Bunu içine döküp diğer her şeyi aynı yaparsak oksijen sallanırken sabun onu yakalar kabarcıklar köpük oluşturur tüm bunları tekrar yaparken gıda boyası ekleyip karışımı bir şişeye koyduğunuzda köpüğün fışkırır siniz hidrojen peroksit sadece eczanede bulunmaz. Içinde yer almaktadır fazlası vücudumuzda maya var maya aynı zamanda bir çin hidrojen perok şimdi bilgiyi dakika içinde nasıl kullandığımızı Sex Hatti göreceksiniz her neyse göller hakkında gerekenden fazlasını bildiğinize göre hadi eğlenceli şeylere geçelim. Hadi başlayalım bir havuzu şeylerle doldurmadan önce birkaç arkadaşımla bir araya gelip beyin fırtınası yaparak iyi ham bileşen kombinasyonlarını hesapladık bunun Sohbet Hatti için, haftalarca uğraştık haftalarca harcadık yapmak gerçekten zordu kimyası biraz öngörülemez nasıl. Tepki vereceğini hesapladık ama bazen sizi şaşırtabilir ummadığınız bir anda sizi şaşırtabilir arkadaşım coştu arada ciddi bir sıkıntısı yok yapmadan önce şeyi nasıl reaksiyon vereceğini öğrenmek için çok zaman harcadık inanılmaz görüntülere şahit olduk başla. Öğrenmenin zamanı gelmişti amacımız mevcut rekoru 2’ye.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*