Canlı Sohbet Hattı Numarası: Samimi ve Anlık İletişim İçin İdeal

0035 sohbet hattı

Hala geliştirilebilecek şeyler var tüm bunlara rağmen önceki dünya rekorunun iki katı yüksekliğine çıktığımızı belirtmek istiyorum destansı günü hatırlamak için görüştüm pekala flater günün adamı dostum üzerimde çok fazla baskı vardı düğmeye basarken çok güçlü. Hissettim geleceğin treni gibiydin işte güç inanılmaz bir duygu harika ileride kötü bir adam olduğunda günü hatırlarsın gerçekten şaşırdın söyle Sex Hatti bakalım tuhaf bir sabah olabildiğince tuhaf olmasını istemiştim çünkü. Çok başarılı uyudun video i̇lk çıktığında neler yaşadın ilk gördüğün anı bana anlatabilir misin saniye geçmeden 10000 kişi izlemeye başladı konuma mesaj yağmaya başladı, bildirimler Sohbet Hatti birdenbire kontrolden çıktı sayesinde ünlü oldun lisede okuduğunu. Biliyorum öyle değil nasıldı yani yardıma ihtiyacın olduğundan değil çünkü harika saçlarım var havalı çocuk yapmayı yetmiyorsa ben bunu telafi edebilmiş senelik duyarım sanki youtube kariyerimin önemli anıydı bunu bilmeni istiyorum çok özeldi onu kaldırdı. Tarım bunu sonsuza dek hatırlayacağım bak benim dostum sen gerçekten mükemmel bir çocuksun teşekkür ederim teşekkür ederim marka dönme zamanı yaşadığı onca şeyden sonra kurtulduğunu.

dert ortagi sohbet hatti

Hem okulda hem hayatta çok başarılı olduğunu söylemek yani benim için kariyerimin tatmin edici günlerinden biriydi ancak başarısızlıktan yıl sonra bomba gibi patlamayan bir şişe yapmayı başardım nasıl sonuçlandığını görmek istiyorsanız youtube kanalıma bir göz. Atın bilirsiniz fil diş macunu ile çalıştığım bunca yıldan sonra istediğim bazı deneyler var yani konuda bana science book wilder Sex Hatti daha iyi kim yardımcı olabilirim ilk görüştüğümüzde neredeyse adamın arka bahçesini mahvediyor neden. Öyle kimyasalları doğru hesaplayalım derin çığırından çıkmasına sebep olabiliyor küçük bir değişiklik büyük bir fark yaratıyor tahmin etmesi zor yaptığımız silahta Sohbet Hatti bile, zavallı dostumuz can alıcı neredeyse emekli oluyordu temelde çok fazla basınç. Vardı alttan patladı onu yeniden tasarladım tamam dur bakalım i̇şte işte burada tasarım çok benzer ancak zayıf noktası buradaydı burada sadece boru tehlikesiyle kauçuk bir conta vardı kullandım katalizör burada hidrojen peroksit renklendirici sabun burada. Küçük küresel vanayı çektiğimde ikisi karışacak buradan dışarı fışkıracak buraya geliyor değil çok daha iyi.

telde sohbet hatti

Mesela yani denesene evet evet evet tamam tamam yeter rica ederim işte oldu şuradaki lolminer harekete bak işte pil gövdesi gibi bir şey gördüğün gibi her şey sağlam bugünkü deneyimimizin konusu arkamızda topu var muhafazası. Için kullanılıyor yani 520 galonluk saat çıkış yerine her biri santim genişliğinde tane dediğimiz var değiştirecek renklendirici sabunu zaten orada Sex Hatti sonra burada bir kovanın içinde katalizör nasıl tetiklenir ateşleyici kapak aşağı katalizör hidrojen. Peroksit ile karışarak hacmi artacak inanılmaz derecede fazla bir hacim peki nereye gidecek farklı yere değil şişe kullansaydık eğer çıkış tek Sohbet Hatti bir, yerden olacağı için şişenin parçalama riski vardı ancak burada risk yok. Denecek kadar polietilen kullanıldığından bahsetmiyorum meşhur sözler bir izleyicimiz gülmüş görüntülerin nasıl kurtarıldığını sormuş bunun için kameraları iple bağladık reaksiyon gerçekleşir gerçekleşmez hemen ipleri çekerek kameraları bölgeden uzaklaştırdıkları 420 her şeyi temizlemenin kadar sürdüğünü merak. Etmiş hiçbir şeyi temizlemek zorunda kalmadık sonuçta oradaki sadece sabunlu soyduk hortumla yıkanınca her şeyi temizlenmiş oldu temiz kamyona.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*