Sohbet Hatti

Sohbet hatti

Savaş gemilerinin rotası’nın california’da filipinler’e kadar uzandığını biliyoruz aynı zamanda pasifik’te saat yönünde hareket eden bir akıntı sistemi olduğu için akıntı sistemine girmiş olabilir teknesi pekala i̇spanyol savaş gemilerinin asırlar önce. Izlediği dalgalar akıntılar yüzmüş olabilir yani aslında iddia çok mantıksız sayılmaz tarih örnekleri olarak oşinografik araştırmalarda alvarenga Sohbet Hatti yolculuğunun gerçek olabileceğini öne sürüyor insanları üzerinde takip. Işaretleri olan şamandıralar kullanarak okyanus akıntıları izlemiş meksika’dan marshall adaları’nın sürüklenerek ulaşılabileceğini kanıtlamışlardır bilimsel modelleri anki anlayışımıza göre teorik olarak marshal adalarına ulkonusunda şüphe ile yaklaşıyordu ama tarihe baktığımızda örneğin i̇spanyolların. manila, Sohbet Hatti aşmış olması kesinlikle mümkündür pasifik okyanusunda kuzey pasifik girdabı denilen bir şey vardır meksika’dan ayrıldıktan sonra biraz güneye giderseniz alize rüzgarları’nı akıntıyı yakalayabilirsiniz ama hikayeyi takip eden birçok. Kişiyi alvar balıkçı onca çileden sonra nasıl kadar sağlıklı görünebilir özellikle yanakları biraz dolgun görünüyor ama bazı uzmanlar görünüşün yanıltıcı olabileceğini söylüyor uzun süre açlık çektiğimiz zaman yağı sıvı toplayabilir yüzden. Her kadar.

Sohbet hatti

Olsak bile görebiliriz bizim doğamızda vardır beslenemeyen şişti hatta muhtemelen aylar boyunca kurumuş iskelet gibi görünecek ancak alveren kadın hayatta kalmak için nasıl yemek bulduğuna dair şüpheler devam ediyor çoğu durumda. Pasifik’te mahsur kalan insanlar ancak birkaç gün dayanabiliyor 2015 yılında avustralya’nın kuzey kıyılarının açığında çekim yaparken çorak Sohbet Hatti bir tropikal adada mahsur kalmış bir balıkçı ile karşılaştım önce kayaların üstünde. Bir soğutucu gördük arkadaşlarımızdan biri orada birinin olabileceğini söyledi onu tam zamanında görmemiz tamamen şans eseri idi kazazedenin suyu bitmişti kavurucu güneşin altında gün boyunca bekledikten sonra susuzluktan Sohbet Hatti ölme. tehlikesi, Ile karşı karşıya gelmişti peki alvarenga 438 gün boyunca hayatta kalmasını sağlayacak kadar suyu nasıl buldu genel bir gün kuralı vardır gün boyunca içmez ölürsünüz buna nasıl dayandı deniz suyu. Içmek insanlar için ölümcül olabilir böbreklerimiz içerdiği tuz miktarını işleyemez alvar renginin susuzluğu bertaraf etmek için tatlı suya ihtiyacı vardı kendisi okyanustan çıkardığı plastik şişeleri yağmur suyunu toplamak için kullandığını iddia. Ediyor suyu bittiğinde farklı.

Sohbet hatti

Yöntemlere başvurmuştu idrarımı veren kadın suyun yanında düzenli yemeye ihtiyacı olmuş olmalı tekne kendi içinde bir mikrokozmos mozaik düşmüş altında biriken yosunlar platformlar midyeler yiyeceği besinleri çekmiş olabilir alvarenga denizde birçok. Farklı canlı yakalayıp yediğini iddia ediyor ama tarihsel olarak hazırlıklı okyanus yolculuklarında bile denizcilerin gıda çektiğini görüyoruz Sohbet Hatti gemicilerin uzun süredir peşini bırakmayan büyük sorunlardan biri eksikliğidir hayvanlarda taze bitkilerde. Doğal olarak görülür ama uzun süredir denizde iseniz taze veya taze sebze yiyemiyor eksikliğine bağlı olarak dişlerinizi kaybedebilir hatta sonunda ölebilirsiniz ama alverin gay koruyan şey taze çiğ Sohbet Hatti yemek. yakalama, Yeme zorunluluğu olabilir olaya bambaşka bir boyut katıyor hastalığı tarihte keşif çağından biliyoruz çünkü denizciler i̇skorbüt hastalığından ölüyordu sadece kurutulmuş tuzlu domuz eti kurutulmuş tuzlu sığır eti ile yaşıyor tabii. Taze yemek yemiyorlar beykent deniz kuşu veya kaplumbağa yerseniz sağ kalabilirsiniz çünkü insanlardan farklı olarak üret ama biz insanlar bilinmeyen genetik veya çevresel nedenlerden dolayı üretemiyoruz eğer alvarenga.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*